Blast Monkeys na Androida

Blast Monkeys

Opis:

"Małpy Blast jest wciągająca i zabawy" – AndroidGameWorld.com Moki jest głodna małpa, i tylko jedno może wypełnić brzuchu dudnienie. BANANY! Pomoc Moki locie poprzez zabawę i twórcze przeszkody w poszukiwaniu gigantycznych kiści bananów. Aby uczynić go naprawdę pełna, i aby uzyskać jak najwyższy wynik, zebrać trzy nieuchwytny poszczególnych banany na każdym poziomie. Zabawne, jak beczkę ścieżki Monkeys Moki nie zawsze będzie jasne. Pierwsze banany to ciężka praca. Czasami będziesz musiał użyć zły szybkie palce, aby pomóc przenieść Moki przez przędzenia platform i kanonów więcej niż można wstrząsnąć banana na. Upewnij się, że aby uniknąć brzydkie kolce jak sobie drogę do banana szczęścia.

:: Czy Blast! ::

Urządzenia testowane: Droid, Droid 2, HTC, EVO 4G, Galaxy Tab, Nexus S, Droid X słowa kluczowe: free, bardzo, oceniane, app, download, za, twój, telefon, fizyki, puzzle, gry, zabawy, 4, wszystkich, w wieku, 120, poziomy, więcej, przyjdź, szybko, małpy, małpa, przyjaznych dzieciom, obrotowe, platformy do odblokowania, premie, kran, do zbierania, i, wygrać, wszystkim, żywności, plaster miodu, Froyo, 2.2, 2.3, 3.0

małe dziękuję: Niedawno przeszedł 6000000 pliki do pobrania i jesteśmy bardzo zadowoleni i upokorzył się miejsce obok takich gwiazd jak Angry Birds i Paradise Island. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za grę i chcemy poinformować, że trwają intensywne prace nad nową treść.

Dane techniczne:

Wymagany Android: 2.2 i nowsze
Wersja: 2.9.7
Ocena: 4,4
Rozmiar: 5,4M
Ostatnia aktualizacja: 5 kwietnia 2013
Liczba instalacji: 10 000 000-50 000 000
Pobierz: Blast Monkeys na Androida
Strona www: Strona
Deweloper: Yobonja

Zdjecia:

Blast Monkeys Android
Blast Monkeys Android
Blast Monkeys Android

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: